Usuwanie adblue

Oferujemy Państwu usuwanie adblue w samochodach ciężarowych oraz maszynach rolniczych

Po wykonaniu naszych działań, auto już nigdy nie przejdzie w tryb awaryjny spowodowany uszkodzonym układem dozowania mocznika. Usługa polega na zainstalowaniu w Państwa maszynie specjalnego układu imitującego prawidłową pracę SCR. Proces ten, jest w 100% bezpieczny i nie groźny dla elektroniki w pojeździe. 

Emulator adblue może pracować podczas gdy czujnik NoX lub pompa są uszkodzone. Jego praca polega na przekazywaniu do komputera samochodu, danych o prawidłowym działaniu układu. 

Robimy to profesjonalnie. Wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz sprawdzone metody. Nie instalujemy chińskich podróbek. Wykonanie usługi w naszej firmie jest gwarancją skutecznego rozwiązania problemu z AdBlue. 

 Wyłączenie Adblue trwa około 40-60min. Możliwy jest dojazd do siedziby klienta po wcześniejszych ustaleniach. Uzielamy 24 miesięcznej gwarancji na emulator na podstawie faktury. 

 Nasze emulatory pasują do marek takich jak :

-iveco

-volvo

-renault

-scania

-mercedes (bosch, hilite)

-DAF (wszystkie pompy również Grundfos)

-MAN

-Autobusy (solbus, solaris, MAZ, volvo, Scania I inne)

-Maszyny rolnicze (ciągniki oraz kombajny)

Montujemy najwyższej klasy emulatory pochodzące od polskiego producenta. Gwarancja oraz serwis obowiązują na terenie całego kraju w każdym punkcie montażowym. 

Lokalizacja

MenuPolecamy

www.koszalin-autogaz.pl

Profesjonalne instalacje gazowe

www.chip-tuning.pl

Usługi dla warsztatów zajmujących się chiptuningiem. Zdalna modyfikacja osiągów
© chiptuning-koszalin.pl