Hamownia DynoProject 4WD DP4L-SYNCHRO

Na naszej hamowni możemy wykonywać pomiary mocy i momentu obrotowego samochodów napędzanych na jedną lub obie osie. Dodatkowo system synchronizuje prędkość obu osi, co bywa niezbędne do przeprowadzenia pomiarów w pojazdach wyposażonych w systemy kontroli trakcji.

Cyfrowy DataLogger i kontroler pracy hamulca wykonane są w technice mikroprocesorowej, co gwarantuje stałość parametrów pomiarów w czasie. Mikroprocesory, które czuwają nad pracą hamowni, obsługują zbieranie danych pomiarowych i pracę hamulca.

Sterownik hamulca symuluje warunki drogowe kontrolując prędkość i przyspieszenie w zadanym obciążeniu.

DataLogger zbiera informacje o wartościach następujących parametrów: prędkość, temperatura i ciśnienie zewnętrzne, moment obrotowy, ciśnienie doładowania i AFR.

Kontroler komunikuje się z oprogramowaniem na komputerze PC. Zaawansowany, ale intuicyjny program przetwarza zmierzone podczas pomiaru parametry i zapisuje je. Następnie zebrane i przetworzone parametry prezentowane są w postaci wykresów i danych liczbowych. Umożliwia to technikowi analizę efektów uzyskanych podczas modyfikacji lub diagnostykę pracy silnika.

 

Dane techniczne:

- max. prędkość 288km/h
- max. moment obrotowy na kołach >1300 Nm (na każdą oś)
- max. moment obrotowy silnika >1000 Nm (na każdą oś)
- max. moc silnika >900 KM

Należy jednak pamiętać ze hamownia jest urządzeniem pomiarowym a nie jak niektórzy mylnie uważają - urządzeniem diagnostycznym do lokalizacji i wykrywania usterek w samochodzie.

Lokalizacja

MenuPolecamy

www.koszalin-autogaz.pl

Profesjonalne instalacje gazowe

www.chip-tuning.pl

Usługi dla warsztatów zajmujących się chiptuningiem. Zdalna modyfikacja osiągów
© chiptuning-koszalin.pl