Chip tuning samochodów osobowych

Po co się go stosuje?

Głównie chodzi o zwiększenie mocy i wydajności silnika, które są redukowane przez oprogramowania instalowane przez producentów samochodów.

Chiptuning pozwala zniwelować te różnice poprzez zmianę oprogramowania na bardziej wydajne i ekonomiczne.

Istotnym jest też zwiększenie momentu obrotowego oraz obniżenie spalania paliwa, co przy obecnych cenach rynkowych, jest niewątpliwie ważnym profitem. 

Dlaczego zdecydować się na chiptuning w naszej firmie?

Tuningując każdy samochodów, wykorzystujemy wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne, pozwalające na wnikliwą analizę parametrów i dostosowanie ich indywidualnie do Klienta.

Ponadto opieramy się na własnej, ciągle uzupełnianej wiedzy i doświadczeniu, a nie stosowaniu gotowych rozwiązań, dzięki czemu mamy 100% pewność, że usługa jest wykonana profesjonalnie.

Na jakich silnikach można wykonać chiptuning?

Nasza firma nastawiona jest na dotarcie do różnych grup Klientów, dlatego też wykonujemy chiptuning samochodów osobowych, ciężarowych, jak i maszyn rolniczych. Zarówno na silnikach diesla oraz benzynowych.

CHIPTUNNING ELEKTRONICZNY  jest zmianą w pełni odwracalną , to znaczy , że bez najmniejszego problemu możemy powrócić do ustawanień oryginalnych oprogramowania silnika .


Usługę wykonujemy na silnikach diesla jak i benzynowych , w samochodach osobowych , ciężarowych oraz maszynach rolniczych .
 
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem dla której priorytetem jest zadowolenie klienta z wykonanej usługi . Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku  niezmiennie opracowujemy nowe rozwiązania chipowe, a także wprowadzamy szereg dopasowanych do państwa kieszeni promocji . Adresujemy naszą ofertę dla klientów indywidualnych , tunerów oraz dystrybutorów .

CHIPTUNNING pozwala to na optymalizację wartości takich jak :

    - maksymalna prędkość
    -  maksymalne obroty silnika
    -  doładowanie
   -   dawka paliwa
    -  kąt zapłonu
    -  moment początku tłoczenia
    -  czas wtrysku
    -  oraz wiele innych parametrów , mających wpływ na prawidłową pracę silnika

 

  Tabele przyrostów mocy

Lokalizacja

MenuPolecamy

www.koszalin-autogaz.pl

Profesjonalne instalacje gazowe

www.chip-tuning.pl

Usługi dla warsztatów zajmujących się chiptuningiem. Zdalna modyfikacja osiągów
© chiptuning-koszalin.pl